vizioni October 31, 2021

Thuhet se Gigi Hadid dhe Zayn Malik, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë pasi këngëtari akuzohet se ka goditur nënën e modeles. Madje Yolanda Hadid po mendon që ta denoncojë në polici ish-dhëndrin e saj. Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar edhe këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa, e cila është në një […]

vizioni October 31, 2021

Prezantueses greke Katerina Karavatou i ndodh e papritura gjatë moderimit të emisionit “Çfarë thua tani” në televizionin Mega. Ajo ka marrë lajmin e hidhur që nëna e saj ka ndërruar jetë, ndërsa është detyruar të largohet dhe të ndërpresë emisionin. Por pas një pause të shkurtër, drejtuesit e televizionit morën përsipër që ta përfundojnë atë, […]

vizioni October 31, 2021

Mbrëmë në emisionin ‘Goca dhe Gra’ ka qenë i ftuar ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari e bashkë me të në studio komentuan banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri – “Big Brother VIP” Tea në një moment tha se nuk pëlqente asnjë nga djemtë në shtëpi, qoftë edhe fizikisht. Ndërsa, Fatma i përmendi Granitin si një nga djemtë […]

vizioni October 31, 2021

Shyhretet Behluli është një nga emrat më të pëlqyer të muzikës popullore të estradës. Këtë e dëshmon karriera e saj shumëvjeqare në botën e muzikës dhe krijimtarisë së saj ku publiku është mësuar me zërin dhe muzikën e saj, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja 59 vjeçare merr vëmendje me postimet në instagram duke u krahasuar me vajzat […]

vizioni October 31, 2021

Kjo mund të ndodhë pas ekspozimit në diell ose shtatzënisë kur nivelet e hormoneve tuaja kanë ndryshuar. Kjo është arsyeja pse mund të jetë e ndërlikuar nëse doni të heqni qafe njollat e errëta. Por më poshtë ne do ju tregojmë një mënyrë të thjeshtë sesi mund t’i hiqni, duke përdorur qepën. Qepa e kuqe […]

vizioni October 31, 2021

Mjalti dhe kanella janë kombinimi më i mirë për lëkurën. Kanella është një nga erëzat më të shëndetshme të të gjitha kohrave. Ajo ofron një sërë përfitimesh për shëndetin e organizmit nga koka tek këmbët, shkruan “IconStyle”. Kjo erëz rekomandohet gjërësisht për shëndetin e lëkurës sepse i rikthen asaj gjallërinë dhe shkëlqimin rinor. 4 përfitimet […]

vizioni October 31, 2021

E bukura Leonora Jakupi, edhe këtë vit do të jetë në disa programe festive duke interpretuar këngë të bukura. Gjykuar nga fotot në rrjete sociale, Leonora do të shkëlqej në të gjitha paraqitjet në këto programe. Ënë përshtypje një nga fustanet e këngëtares, që është i bardhë dhe pak a shumë si fustanet e nusërisë, […]