vizioni October 31, 2021

Ky njeri ka hu.mbur të dy duart në një aks,ident, por vazhdon të jetë i përkushtuar që të ushqejë dhe të kujdeset për nënën e tij. Ai gjithashtu punon në fermë. Në krahasim me disa njerëz në kohët moderne të cilët janë në gjendje të rregullt dhe refu.zojnë të marrin këtë përgjegjësi, ky burrë paraqet […]

vizioni October 31, 2021

Karota të ëmbëla dhe të shijshëme, karotat janë gjithashtu një nga ushqimet më të njohura shëndetësore në botë. Të pasura me fibra, vitaminë K, beta-karoten, kalium dhe antioksidantë, përfitimet e tyre shëndetësore janë të shumta dhe të konsiderueshme. Në këtë artikull, ne ju ofrojmë një ilaç në shtëpi të karrotave që do t’ju ndihmojë të […]

vizioni October 31, 2021

Thuhet se Gigi Hadid dhe Zayn Malik, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë pasi këngëtari akuzohet se ka goditur nënën e modeles. Madje Yolanda Hadid po mendon që ta denoncojë në polici ish-dhëndrin e saj. Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar edhe këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa, e cila është në një […]

vizioni October 31, 2021

Prezantueses greke Katerina Karavatou i ndodh e papritura gjatë moderimit të emisionit “Çfarë thua tani” në televizionin Mega. Ajo ka marrë lajmin e hidhur që nëna e saj ka ndërruar jetë, ndërsa është detyruar të largohet dhe të ndërpresë emisionin. Por pas një pause të shkurtër, drejtuesit e televizionit morën përsipër që ta përfundojnë atë, […]

vizioni October 31, 2021

Mbrëmë në emisionin ‘Goca dhe Gra’ ka qenë i ftuar ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari e bashkë me të në studio komentuan banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri – “Big Brother VIP” Tea në një moment tha se nuk pëlqente asnjë nga djemtë në shtëpi, qoftë edhe fizikisht. Ndërsa, Fatma i përmendi Granitin si një nga djemtë […]

vizioni October 31, 2021

Shyhretet Behluli është një nga emrat më të pëlqyer të muzikës popullore të estradës. Këtë e dëshmon karriera e saj shumëvjeqare në botën e muzikës dhe krijimtarisë së saj ku publiku është mësuar me zërin dhe muzikën e saj, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja 59 vjeçare merr vëmendje me postimet në instagram duke u krahasuar me vajzat […]